Facebook Pixel

Kas juua või mitte juua vitamiine raseduse ajal?

Kas juua või mitte juua vitamiine raseduse ajal?

Põhimõtteliselt on kõik rasedusega seotud küsimused vastuolulised ja neile ei ole ühemõttelisi vastuseid. Toitumise, sportimise, lubatud koormuste, vajalike lisapreparaatide küsimused olid ja on iga naise jaoks raseduse ajal aktuaalsed.

Kaasaegne elustiil, toidu kvaliteet, ökoloogia ja paljud muud tegurid kahjuks tervist ei lisa ja kõik koos viib asjaolu, et naise keha vajab abi. Keskmine Ukraina naine saab definitsiooni järgi vähem vitamiine ja mineraalaineid, kui vaja, ja kui rääkida kahest elust, muutub see puudus kriitiliseks. Kuid me ei tohiks unustada, et vitamiinide üleküllus ei ole mõlemale vähem kahjulik kui nende puudumine.

Enne kui hakkate võtma isegi kõige tasakaalustatumat ja kvaliteetsed vitamiinikompleksid rasedatele, peate minema täielikule läbivaatusele ja saate oma arstilt soovitusi. Ainult sel juhul on vitamiinidest ja mineraalainetest kasu nii teile kui teie sündimata lapsele.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.