Facebook Pixel

Talve viimane kuu – on aeg hakata juua juuksevitamiine

Talve viimane kuu – on aeg hakata juua juuksevitamiine

veebruar Ukrainas – see on kuu, mil puu- ja juurviljade eelised muutuvad raskemaks. Toodete kvaliteet ja ka säilitustingimused ei võimalda meil saada ainult toidust igaühele vajalikke vitamiine ja mikroelemente.

Pika ja külma talve tõttu nõrgestatud keha võib näidata vitamiinipuudust erineval viisil. Kõige tavalisem sümptom on välimuse halvenemine ja juuste väljalangemine.

Vitamiinid juustele – need on kompleksid, mis on loodud spetsiaalselt keha toitmiseks ja annavad võimaluse jääda alati ilusaks. Toidulisandite ja vitamiinidega saab ja tuleks neutraliseerida stressi, ilmastikku ja isegi mitte nii tervislikku eluviisi. Ilusad, paksud, läikivad juuksed – see on esimene märk hooldusest, mis on alati silme ees. Nõrgenenud juukseid on peaaegu võimatu maskeerida (pidev mütsi kandmine pole valik). Pidage meeles, et kõik välised märgid – need on vaid kehas esinevate probleemide kajad.

Valige ja saad osta juuksevitamiine maailma juhtivatelt tootjatelt Biotuse veebipoest.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.