Facebook Pixel

Luteiini eelised nägemisele

Luteiini eelised nägemisele

Luteiin on taimset päritolu pigment,  nägemiseks vajalik.

Nii vajalikku kogust sellist vajalikku pigmenti pole võimalik lihtsalt igapäevasest toidust saada.  Appi tulevad selle aine spetsiaalselt toodetud looduslikud preparaadid.

Meie keha vajadus luteiin on äärmiselt suur. Pigmenti pole vaja ainult hea nägemise jaoks, see parandab kogu nägemisaparaadi tööd. Selle maksimaalne kontsentratsioon on võrkkestas. Meie nägemine sõltub selle aine kogusest, st mida rohkem seda on, seda parem nägemine.

Tuleb tagada, et eakatel  luteiin oli normaalne.

 Aastate jooksul tekivad nende võrkkestale kihid ja vabad radikaalid ummistavad silmamuna, mis lõpuks põhjustab nägemise halvenemist ja igasuguseid silmahaigusi.

Luteiin. :  

  • kaitseb võrkkesta hävimise ja eraldumise eest,
  • parandab selle vereringet, 
  • hoiab ära mõningaid  seotud silmahaigusi vanus,
  • neelab silmadele kahjulikku UV-kiirgust.

Nõutav  inimestele, kes tegelevad vee-, suusa- ja mägironijatega, sest. nii lumi kui vesi näitavad 100% ultraviolettkiirgust. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.