Facebook Pixel

Miks küüned muutuvad rabedaks, kooruvad või deformeeruvad?

Miks küüned muutuvad rabedaks, kooruvad või deformeeruvad?

Küüneprobleeme võivad põhjustada mitmed põhjused:

  • Sage kokkupuude veega, mis muudab küüned õhukeseks ja rabedaks.
  • Kemikaalid, nagu pesuained, värvained jne. See hõlmab ka madala kvaliteediga küünelakke.
  • Mehaanilised mõjud: halvad harjumused, halb küüneviil jne.
  • Kehv toitumine
  • Sisehaigused

Küüned kuivavad, kooruvad, murduvad, deformeeruvad ja kui sa ei saa piisavalt vitamiine, võivad tekkida isegi seenhaigus. Vitamiinide puudust saate korvata toiduga või toidulisandite lisamisega küünte ilu ja tervise heaks.

Soovides hea välja näha, hakkavad naised looma oma uut ideaalset figuuri , ja selle protsessiga kaasneb sageli alatoitumus või dieedi järsk vähendamine. Seetõttu ei saa organism kätte erinevaid vitamiine ja mikroelemente.

Saledus ja nutikus – see on imeline ja ülesöömisest ja kahjulike toitude tarbimisest keeldumine on teretulnud, ainuke asi, mida meeles pidada, on see, et kui oled dieedil või nälgid, siis pead kindlasti võtma vitamiinikomplekse.

Jälgida. toitumine või dieedi muutmine peaks juhinduma toitumisspetsialisti või arsti soovitustest. Spetsialist kirjutab välja sobiva vitamiinikompleksi ja soovitab kvaliteetseid toidulisandeid.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.