Facebook Pixel

Pycnogenol ja selle toime nahale

Pycnogenol ja selle toime nahale

Naine, olenemata sellest, kui vana ta on, tahab alati noor ja atraktiivne välja näha. Aga paraku.… Aastatega kattub meie nahk kortsudega, kaotab oma elastsuse, tugevuse.

Naha nooruslikkuse pikendamiseks on üsna palju erinevaid vahendeid, näiteks püknogenool.

Püknogenooli peetakse kõige tõhusamaks vanusega seotud nahamuutuste vastu. See aine  on looduslik ekstrakt, seda ekstraheeritakse männikoore ekstraktist. See, et see aine on üsna võimas looduslik antioksüdant, pole enam uudis, kuid  hiljuti on teadlased  sai teada   milline hämmastav ja tervendav toime on püknogenoolil nahale.

Selgub,  täiustamine  nahk tekib otse,  molekulaarsel tasemel. See ekstrakt taastab naha elastsuse ja niiskuse.

Nii  Selle ekstrakti võtmise tulemuseks on alati siledam ja parem nahk, vähenevad kortsud ja mis kõige parem, välditakse uute teket.

Pycnogenol kaitseb teie nahka päikesekahjustuste ja vanuselaikude eest.

Püknogenooli kasutamine ei piirdu muidugi ülaltooduga. See aitab artriidi, hüpertensiooni, silmahaiguste ja   tilk. Parandab mälu, suurendab tõhusust. 

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.