Facebook Pixel

Papaiin on ensüümkoorijate populaarne koostisosa.

Papaiin on ensüümkoorijate populaarne koostisosa.

Papiin ekstraheeritakse papaiast, ensüümist, mida kasutatakse väga aktiivselt kosmeetikatoodete ja ravimite valmistamisel.

Kosmetoloogias on see üks populaarsemaid ensüümkoorimise komponente, mis puhastavad väga õrnalt nahka. Ensüümkoorijaga puhastusprotseduur on efektiivne nii epidermise surnud osakeste koorimisel kui ka uute rakkude taastamisel. Samuti toimib see aine niisutava komponendina, taastades ja normaliseerides naha veetasakaalu. Papaiin soodustab liigse vedeliku eemaldamist – lümfidrenaaž. Papaiini sisaldavad kosmeetikatooted leevendavad põletikku ja kiirendavad paranemist.

Kasutatakse akne raviks, samuti hüperpigmentatsiooni kõrvaldamiseks. Papaiin sobib suurepäraselt tundlikule nahale.

Papaiini sisaldavad ravimid

a>, kantakse otse nahale haavandite, erosioonide, armidega. Seda vahendit kasutatakse nakatunud haavade, operatsioonijärgse turse ja erinevate põletike raviks.

Papaiini tablette kasutatakse seedeprobleemide, seedetrakti haiguste raviks. Sageli määratakse turse ja põletiku vastu.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.