Facebook Pixel

Pankreatiin – aitab kõhunääret

Pankreatiin – aitab kõhunääret

Pankreatiin – see on preparaat pankrease ensüümidega, mis on organismis vajalikud toidu seedimiseks. Seda ravimit toodetakse tablettidena, millel on spetsiaalne kate, mis võimaldab tabletil soolestikus lahustuda.

Peamine näidustus pankreatiini raviks on haigused, mis on seotud pankrease ensüümide ebapiisava tootmisega.

p>

Pankreatiin on välja kirjutatud  kroonilise pankreatiidi, liiga rasvase toidu söömise, seedetrakti ja maksa põletike, mao- või soolteosa puudumisega seotud raviga, kehakaalu langetamiseks jne.

Pankreatiini on ette nähtud ka igas vanuses lapsed, kellel on ebapiisav ensüümide tootmine ja seedeprobleemide tõttu.

Saate osta pankreatiini meie veebipoest. Esindame kõiki juhtivaid tootjaid. Madalad hinnad ja kohaletoimetamine igasse Ukraina linna – täiendav kena boonus kvaliteetsetele ja tõhusatele ravimitele.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.