Facebook Pixel

Küünte seisundi järgi määrake vitamiinide puudumine

Küünte seisundi järgi määrake vitamiinide puudumine

Küünte halva seisukorra peamine põhjus – vitamiinide puudus. Ühe või teise elemendi puudulikkuse tõttu tekib küüneplaadi lamineerimine, aeglane kasv ja ebaühtlane pind. Siit leiad kvaliteetsed vitamiinikompleksid.
Pehmed ja rabedad küüned viitavad vitamiinide A, C, E ja kaltsiumi a> kehas. Kui küüned kooruvad või nende pind on ebatasane, on selle põhjuseks rauapuudus. Räni annab küüneplaadile elastsuse, vältides seeläbi rabedust. Küünte ja küünenaha põletikulised haigused viitavad madalale väävlisisaldusele teie toidus.
Terve küünte jaoks tuleb vitamiine ja mineraalaineid regulaarselt sisse võtta. Ukraina – parasvöötme mandrikliimaga riik. See tähendab taimse toidu puudust külmal aastaajal, mis põhjustab kevadist beriberit. Import- ja kasvuhoonetaimed kaotavad kasvatamisel ja transportimisel oma kasulikud omadused. Sageli kasutavad kasvatajad kasvu soodustamiseks, kahjurite tõrjeks ja toote säilivusaja pikendamiseks kemikaale. Sellised puu- ja köögiviljad ei too mõnikord kasu. Asja ei paranda ka üksikute vitamiinide kasutamine, kuna paljud neist üksi ei imendu. Seetõttu on eksperdid välja töötanud vitamiinikompleksid, mille komponendid tugevdavad üksteise toimet, võimaldades teil saavutada soovitud tulemuse ja vältida negatiivseid tagajärgi inimeste tervisele. Juhtivate tootjate looduslikke vitamiine saab osta siit.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.