Facebook Pixel

Olga ja Dmitri Grekulovi sõnum seoses karantiiniaegse vitamiinikäibega

Olga ja Dmitri Grekulovi sõnum seoses karantiiniaegse vitamiinikäibega

Kallid kliendid, sõbrad, koostööpartnerid!

Nüüd räägivad paljud, et vitamiinimüüjad spekuleerivad elevuse ja paanikaga ning veebis levivad meemid tatra- ja ravimaskide müüjate äkilisest rikastumisest. Käivad jutud, et üldise karantiini ajal on poed ja apteegid tühjad ning meid ootab kõigis piirkondades kokkuvarisemine.

Kinnitame täie vastutustundega, et haibi ajal Biotus mitte ainult ei tõstnud hindu vitamiine, vaid ja tegi sooduspakkumisi C-vitamiini, kalaõli, immunostimulantide ja muude populaarsete kaupade jaoks. Väike hinna korrigeerimine tulenes vaid dollari sidumisest, kuid see on vältimatu: teeme koostööd USA turuga ja ostame kaupu dollarites.

Lisaks jätkab meie kauplus ja ladu karantiini ajal töötama nagu tavaliselt.kliendi režiimis nii palju kui võimalik. Tellimused teeme nii kiiresti kui võimalik, sest nüüd on inimestel vaja vitamiine. Nädalavahetustel jäid meie juhid isegi ilma juhtkonna juhisteta tööle kuni kella 22ni, et kõiki sissetulevaid taotlusi töödelda.

Püüame omalt poolt töötajaid kaitsta. Korjepunktis toimub iga tund ruumi kvartsimine ja tuulutamine, kõikide pindade töötlemine desinfitseeriva lahusega. Loodame, et riigipoolsed meetmed aitavad koroonaviiruse levikut tõkestada ning läheme taas külla, käime kuurortides ja surume kätt.

Rahulikkust ja tervist kõigile!

Sisu
  • Kallid kliendid, sõbrad, koostööpartnerid!
  • Rahulikkust ja tervist kõigile!
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.