Facebook Pixel

Me muutume teie jaoks paremaks!

Me muutume teie jaoks paremaks!

Lugupeetud kliendid ja koostööpartnerid! 

Töötame alati selle nimel, et olla teie jaoks parem, kuid nüüd plaanime oma Interneti-portaali veelgi täiustada . Vabandame tehniliste probleemide pärast, mis tarkvara parema vastu paratamatult kaasnevad. Sellega seoses võib esineda perioodilisi tõrkeid ja lehe laadimiskiirus võib langeda. Need ebamugavused jätkuvad  mitu päeva. Nagu teate, oleme harjunud töötama kiiresti ja täpselt, seega oleme ise probleemidest väsinud, kuid hoiame viimsestki jõust kinni!

Täname teid! teie mõistmise eest! Lubame, et uus tarkvara kiirendab teenindust ja toob meie veebipoes kasutusele uued funktsioonid, mida kindlasti hindate.

 >

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.