Facebook Pixel

Meil on hea meel teatada, et on avatud järjekordne BIOTUSE vitamiinijaotuspunkt, nüüd Odessas

Мы рады сообщить, что открыт еще один Пункт выдачи витаминов BIOTUS, теперь в г. Одесса.

Juba oktoobris saavad Odessa elanikud ja linna külalised e-poes tehtud tellimustele iseseisvalt järele tulla, ilma kohaletoimetamisteenuste eest enam maksmata.

 

Vastuvõtupunkt asub aadressil:

Crystali kaubanduskeskus, 1 korrus

st. Srednefontanskaya, 19g

g. Odessa

Tööaeg: E-L 9.00-20.00, P 10.00-19.00

 

Uue punkti avamise auks kingib BIOTUS 100 esimesele kliendile, kes tulevad oma tellimusele Odessasse järgi väikese kingituse -paki meditsiinilisi kaitsvaid maske (10 tk ). 

Tuletame meelde, et täna on võimalik tellida vitamiine, mis toetavad ja kaitsevad organismi COVID-haiguse eest – vitamiin C, vitamiin D3, tsink, mitmesugused multivitamiinide kompleksid. Saadaval ka - meditsiinilised maskid, desinfitseerimisvahendid, koroonaviiruse kiirtestid.

Telli e-poest vitamiinid, kliki nupul “ Korja. Odessa. Ja pakk on juba teie poole teel!

Meie kliendid teavad, et BIOTUS seab esikohale kvaliteetse valiku ja vitamiinide kiire kohaletoimetamise. Oodake uusi väljastamispunkte Ukraina linnades!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.