Facebook Pixel

Magneesium

Magneesium

Kuulake oma keha, see annab meile märku, varitseb probleemidest ja me sageli ei märka igapäevases saginas või ei taha neid signaale märgata või ignoreerida.
Nüüd tahame teile rääkida magneesiumipuuduse sümptomid organismis, mis vastutavad südame, neerude, lihaste töö eest. Kas tunnete sageli suruvaid valusid südame piirkonnas, krampe, lihaskrampe, silmade tõmblemist, kas väsimus on muutunud normiks? Need on signaalid magneesiumipuudusest, mis võivad põhjustada väga tõsiseid haigusi, kuna magneesium osaleb meie kehas paljudes protsessides.
Võimalikud haigused magneesiumipuudusega:
- neeruhaigus
- sage põiepõletik
br />- soolehaigused ja üldine mürgistus
- südamehaigused
- unetus, depressioon
- diabeet
- hüpertensioon
- osteoporoos
- viljatus ja günekoloogilised häired
- kaaries.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.