Facebook Pixel

Luteiin on puudulik toitaine

Luteiin on puudulik toitaine

Luteiin siseneb inimkehasse eranditult toidust ja vitamiinikompleksidest. See aine on kasulik silmadele, nahale ja toimib antioksüdandina.

Väikeste luteiini annuste vastuvõtmine vähendab võrkkesta vanusega seotud degeneratsiooni riski ja takistab ka katarakti teket. Kõige tõhusam on kombineerida luteiini preparaatide võtmist seda sisaldavate toodete koguse suurendamisega dieedis.

Miks ei või lihtsalt muuta oma dieeti ja mitte võtta tablette? Sest isegi oma toitumist maksimaalselt mitmekesistades ei saa te mõjutada toodete kvaliteeti: köögiviljad, puuviljad, liha, kala jne, mida ostate poest või turult. Kahjuks on Ukrainas tänapäeval tooted nii kehva kvaliteediga ja sisaldavad erinevaid kemikaale, et nende kasulikkusest ei maksa rääkidagi.

Luteiin on üks vähestest kasulikest ainetest. Üha enam räägime kehvast nägemisest mitte ainult eakatel, vaid ka noortel ning see on tõeline probleem, millega tuleb viivitamatult tegeleda.

Kvaliteetne kaasaegne vitamiinikompleksid nägemise jaoks läbivad turvakontrolli. Ostes maailmakuulsate tootjate originaaltooteid, võite olla kindel, et need sisaldavad täpselt neid toitaineid ja täpselt sellises koguses, millest teie toidulaual puudu jääb.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.