Facebook Pixel

Parimad sünnieelsed vitamiinid

Parimad sünnieelsed vitamiinid

Parimad vitamiinid raseduse ajal

Arvatakse, et tervislik ja tasakaalustatud toitumine – parim viis kõigi vajalike vitamiinide ja mineraalainete hankimiseks, kuid isegi siis võite jääda ilma peamistest toitainetest. See kehtib eriti rasedate naiste kohta. Kui olete rase või plaanite rasestuda, sünnieelsed vitamiinid aitab teil täita vitamiinilüngad ja sünnitada tervet last.

Mille poolest erinevad sünnieelsed vitamiinid teistest vitamiini-mineraalide kompleksidest? Esiteks sisaldavad need rohkem foolhapet ja rauda. Foolhape (B-rühma vitamiin) aitab ära hoida loote neuraaltoru defektide tekkimist (aju ja seljaaju tõsised patoloogiad). Raud takistab lapsel aneemia teket.

Teiseks näitavad uuringud, et raseduse ajal vitamiinide võtmine vähendab madala sünnikaaluga lapse saamise riski.

Järgmised tähtsamad elemendid, eriti kolmandal trimestril, on kaltsium ja D3-vitamiin. Just sel perioodil arenevad lapse luud.

Millist kaubamärki valida?

Brände on tohutult, kuid valides pöörake tähelepanu vitamiinide ja mineraalainete koostisele ja annusele. Rasedatele mõeldud vitamiinid peavad sisaldama:

foolhapet – 400–800 mcg

Kaltsium – vähemalt 250 mg

rauda – 30 mg

C-vitamiini – minimaalselt 50 mg

Tsink – 15 mg

Vask – 2 mg

B6-vitamiini – vähemalt 10 mg

D-vitamiini – 400 RÜ

Lisaks muud B-vitamiinid, rasvlahustuvad A-, E- ja K-vitamiinid, magneesium, mikroelemendid seleen, molübdeen, kroom, taimeekstraktid, ensüümid, probiootikumid. Soovitame Rainbow Light vitamiinikomplekse>, kui kõige täiuslikum ja sisaldab maksimaalselt rasedatele ja imetavatele naistele kasulikke elemente. Raseduse ajal kogeb naine sageli hommikust iiveldust ja halb enesetunne, isutus - selles kompleksis sisalduv ingverijuur aitab selle probleemiga toime tulla.

Seedimise hõlbustamiseks ja parandamiseks sisaldab vitamiinikompleks ensüüme: proteaas, amülaas, lipaas, tsellulaas ja probiootikumide eluskultuurid.

Tavaliselt sünnieelsed vitamiinid ei sisalda oomega 3 rasvhappeid, mis on väga olulised lapse aju arenguks. Kui teie dieet ei sisalda kala ja/või muid oomega-3 sisaldavaid toite, peaksite kaaluma selle tühimiku täitmist.

Pidage meeles – sünnieelsed vitamiinid on ainult tervisliku toitumise täiendus, mitte selle asendaja.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.