Facebook Pixel

Letsitiin aitab parandada enesetunnet ja välimust

Letsitiin aitab parandada enesetunnet ja välimust

Letsitiin – see kompleksühend moodustab lagunemisel rasvhappeid ja koliini. See aine on hepatoprotektor ja seda kasutatakse ka võitluses kõrge kolesteroolitasemega, samuti neuroloogiliste ja psühholoogiliste haiguste korral.

Letsitiini leidub sageli juuksehooldustoodetes. Valmis šampoonid, palsamid, palsamid ja emulsioonid võib asendada juuksemaskidega, mis sisaldavad letsitiini. Valmistamist saate kombineerida erinevate elementidega, olenevalt oma juuksetüübist. Lisage letsitiini oma lemmik- (ja mis kõige tähtsam -tõhusale) juuksepalsamile, suurendades ja parandades seeläbi selle toimet.

Juhtivate kaubamärkide preparaadid aitavad parandada teie heaolu ja juuste seisundit: Now Foods, Solgar, Source Naturals ja muud. Kapsleid ja graanuleid aktsepteeritakse toidulisandina.

Tellige letsitiini Internetist Biotus poodi saab tarnida igasse Ukraina linna.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.