Facebook Pixel

Konjugeeritud linoolhape – kiiresti kaalust alla võtta

Konjugeeritud linoolhape – kiiresti kaalust alla võtta

Konjugeeritud linoolhape – Need on rasvad, millel on inimeste tervisele tohutu mõju. Seda ainet meie kehas ei toodeta, see võetakse toiduga alla – liha, õlid, piimatooted. Kahjuks ei võimalda tänapäevased loomasöödad võrreldes taimse toiduga saada soovitud konjugeeritud linoolhappesisaldusega liha (ja piima, aga ka võid), mistõttu soovitatakse seda toidulisandit võtta lisaks kapslite ja tablettidena. .

Konjugeeritud linoolhape ja seda sisaldavad preparaadid on kasulikud kehakaalu langetamise protsessis, mida täiendab füüsiline aktiivsus. Selle toidulisandi toime tunnuseks pole mitte ainult selle võime kiirendada kehakaalu langetamise protsessi, vaid ka osalemine figuuri kujunemises, sest tänu CLA-le põletatakse rasv peamiselt kõhus. Nende rasvade selliseid imelisi võimeid kasutavad aktiivselt sportlased ja nüüd on CLA muutunud kõigile kättesaadavaks. Konjugeeritud linoolhapet peaksite ostma alles pärast konsulteerimist oma arsti või toitumisspetsialistiga, kes kontrollib teie kehakaalu langetamise protsessi.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.