Facebook Pixel

Ternespiim kaitseb teie immuunsust

Ternespiim kaitseb teie immuunsust

Suvel me mitte ainult ei lõõgastu, peesitame päikese käes ja sööme palju värskeid köögi- ja puuvilju, vaid saame jõudu juurde ning varustame keha enne sügist ja talve vitamiinidega, mis panevad meie immuunsuse vastupidavuse osas proovile.  Kuid lühike reis mere äärde (eriti järsu kliimamuutuse korral) või lühiajaline, "äkiline" vitamiinirünnakud kehale võivad mängida meie kehaga julma nalja – nõrgestada immuunsust mitmesuguste haiguste näol, mis meiega puhkusel juhtuvad. Organismi võime võidelda viiruste ja bakterite rünnakutega võib kahjustada saada ning siin peavad mängu tulema spetsiaalsed preparaadid.

Ternespiim (ternespiim) – See on aine, mida piimanääre toodab imetamise esimesel päeval. Interferooni ja immunoglobuliini sisaldus lubab väita, et ternespiim toimib immunoregulaatorina ja võimaldab tõsta organismi vastupanuvõimet infektsioonidele ning kiirendab ka rakkude taastumist.

Tenespiima sisaldavaid preparaate saate osta Biotuse veebipoest koos kohaletoimetamisega kogu Ukrainas.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.