Facebook Pixel

Koensüüm Q10 Solgar – ainulaadne kõrge kvaliteediga ravim

Koensüüm Q10 Solgar – ainulaadne kõrge kvaliteediga ravim

Koensüüm Q10 (koensüüm, ubikinoon) on naha seisundi jaoks väga oluline. Selle puudumine toob kaasa naha vananemisilmingute ilmnemise: kortsud, vanuselaigud jne.

Koensüümi Q10 puuduse probleem esineb kõigil, seda lihtsalt toodetakse aastatega aina vähem ja puudus peegeldub koheselt naha seisundis.

Koensüümi Q10 kasutamine on efektiivne igal kujul. Kõige mugavam – vitamiinikompleksid kaubamärk Solgar.

Koensüüm Q10 Solgar tagastab teie nooruse, suurendab organismi vastupanuvõimet välismõjudele. Vitamiinide A ja E võtmine koos koensüümiga Q10 suurendab nende toimet organismile.

Koensüüm Q10 aitab küllastada rakke hapnikuga, mis suurendab nende aktiivsust. Ravimi võtmine annab teile energiat ja vähendab kroonilist väsimust.

Ravim võib vähendada stenokardiahoogude sagedust koronaarhaiguse korral, aitab alandada vererõhku. Kasutusalad on nii mitmekesised, et koensüüm Q10 kasutatakse isegi hambaravis (igemete veritsemise vähendamiseks).

Biotuse veebipoe sortimendist leiate ainulaadsed koensüüm Q10 preparaadid kaubamärgiga Solgar, näiteks taimetoitlased. Kõigil kompleksidel pole vastunäidustusi ja kõrvaltoimeid.

 

 

 

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.