Facebook Pixel

Millised vitamiinid aitavad unetuse vastu

Millised vitamiinid aitavad unetuse vastu

Unehäire — probleem, millega paljud silmitsi seisavad. Unetus on kõige sagedamini seotud närvisüsteemi pingega, keha kogeb sageli stressi ja see kõik kajastub teie töös, tujus ja loomulikult ka teie tervises.

Teadlased on tõestanud, et unehäired on seotud teatud vitamiinide puudusega meie kehas. Niisiis millised vitamiinid aitavad teil rahulikult ja hästi magada ?

 

Kui visklete ja pöörate pikka aega ega saa magama jääda nende mõtete voost, mis hakkavad öösel aktiivselt tekkima , see on selge märk sellest, et kehal ei ole piisavalt magneesium . Tema vastutab meie une reguleerimise eest. Magneesiumipuudus on teie pikkade unetute ööde ja depressiivse meeleolu peamine põhjus. Kui märkate endal selliseid sümptomeid, peaksite lisama selle elemendi oma igapäevasesse dieeti.

 

Sage ärkamine keset ööd, halbade unenägude nägemine, mille tõttu magad ärevalt see kõik viitab et teie keha ei saa piisavalt kaltsiumi . See aitab tugevdada närvisüsteemi, mis võimaldab teil sügavamalt ja rahulikumalt magada.

 

Päev päeva järel ärkate puhata, haigutate ja hõõrute terve päeva silmi need on puudujäägi tagajärjed D-vitamiin. See vitamiin on eriti oluline sügisel ja talvel, sest just sel perioodil ei saa me vajalikku päikesevalgust.

 

A-vitamiin ei vastuta mitte ainult normaalse protsessi une, vaid ka närvirakkude nooruslikkuse jaoks. Lõppude lõpuks taastab meie keha une ajal kõik meie kehas toimuvad protsessid. Täiendades A-vitamiini varusid, saate ennetada närvirakkude vananemist, parandades seeläbi oma und.

 

Vastab närvilisust blokeerivate stressivastaste hormoonide tootmise eest C-vitamiin. See parandab vaimset ja füüsilist jõudlust kogu päeva jooksul.

Püsiv väsimus, unisus see kõik on märk E-vitamiini puudusest. See vitamiin vastutab aju täieliku toimimise eest. Inimesed nimetavad seda tervise ja heaolu vitamiiniks.

Vitamiine peetakse tugevaimateks looduslikeks antidepressantideks В1, В6 . Nad suudavad kõrvaldada kõik ärevushäired ja närvilised šokid, mis ei lase teil rahulikult magada. Lisaks une normaliseerimisele parandavad need söögiisu ja aitavad keskenduda ning on väga olulised ka laste normaalseks kasvuks.

 

Vajadus B12-vitamiin ei lase ajul puhata ja une ajal taastub keha halvemini. B12-vitamiin kaitseb ajurakke hävimise ja enneaegse kulumise eest ning see omakorda parandab und.

 

Kõigil, kes seisavad silmitsi sellise probleemiga nagu unetus, soovitatakse oma toitumine üle vaadata ja vitamiinikomplekse lisada. Keha vitamiinidega küllastades saavutate taas täisväärtusliku ja mis kõige tähtsam tervisliku une ning unustate pideva unepuudusest tingitud väsimuse. Olge Biotusega terve ja magage hästi!Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.