Facebook Pixel

Kuidas valida meestele vitamiine

Kuidas valida meestele vitamiine

Eelmises artiklis saime teada, mis vahe on meeste ja naiste vitamiinidel. Seal on nimekiri põhivitamiinidest, ilma milleta ei saa tugeva poole keha hakkama. resistentsed infektsioonide ja haiguste suhtes. Arstid on leidnud, et mehed vajavad B-, A-, C- ja E-vitamiine, lipoehapet ja biotiini. Milliste funktsioonide eest need vitamiinid meeste kehas vastutavad?

 

Rühma vitamiinid В

 

See rühm span>vitamiinid mängivad mehe kehas olulist rolli:

 

  • vitamiin B1, B6 vastutab tervislikku ainevahetust ja varustab vajalike toitainetega kõiki elundeid;

  • vitamiin B2 viib läbi kudede hingamist, mis võimaldab hapnik transporditakse rakkudesse;

  • B12 aitab valkude sünteesil, toetab õiget toitumist ja ka kontrollib rakkude jagunemist, mis on oluline kudede kasvu ja moodustumise protsessis;

  • foolhape ehk vitamiin B9 vastutab DNA ja RNA molekulide eest. See vitamiin parandab oluliselt sperma kvaliteeti ja on eriti vajalik meestele, kes plaanivad last rasestuda.

A-vitamiin

funktsioon see vitamiin — meesorganismi immuunsüsteemi toetamine ja tugevdamine. Uroloogid ja seksuoloogid märgivad selle vitamiini head mõju meeste potentsile. Ta tegeleb ju nii kudede, rakkude ehitamisega kui ka puhtalt meessuguhormooni tootmisega — testosteroon.

See vitamiin nõuab ranget annust, kuna selle liig võib põhjustada maksafunktsiooni halvenemist.

C-vitamiin

See vitamiin on oluline elujõu ja energia säilitamiseks mehe kehas. Iga päev puutub keha kokku stressiga ja selleks, et aktiveerida ressursse vastasseisuks, on vaja C-vitamiin. See on eriti vajalik neile meestele, kes suitsetavad ja aeg-ajalt alkoholi tarvitavad. Samuti aitab teatud annus C-vitamiini kaasa vererõhu normaliseerumisele. Eriti kehtib meeste kohta, kes on juba üle neljakümne, sest sel perioodil muutub keha vanuse tõttu haavatavamaks.

Lisaks sellele, et see vitamiin on suurepärane kaitse stressi eest, aitab ennetada südame-veresoonkonna haigusi, neutraliseerib vabu radikaale, mis provotseerivad südame- ja hingamissüsteemi haigusi. Askorbiinhappe eeliseks on ka see, et see aeglustab vananemisprotsessi, hoiab ära ateroskleroosi ja alandab kolesteroolitaset organismis.

E-vitamiin

Aitab säästa energiat, võidelda vananemise vastu ja tugevdada veresooni span>E-vitamiin. Tokoferooli, nagu seda ka nimetatakse, peetakse viljakuse vitamiiniks — see tähendab, et see aitab kaasa sugunäärmete paremale talitlusele ja selle puudus meessoost kehas mõjutab suguhormoonide tootmise halvenemist.

Vitamiin. N

Me kõik teame meeste erilist armastust ebatervislike toitude, nagu õlu, krõpsud ja rasvane liha, vastu ning see mõjutab halvasti maksa tööd. N-vitamiin aitab taastada selle funktsioneerimist, kuna normaliseerib rasvade ja süsivesikute ainevahetust ning seega võitleb joobeseisundiga. Selle vitamiiniga saate parandada mehele vajalikke hormoone tootva kilpnäärme talitlust ning parandada ka oluliselt nägemist ja kuulmist.

Vitamiinide ja mineraalide komplekside koostis on väga mitmekesine ning enne vitamiinide võtmist tuleks konsulteerida arstiga, et valida täpselt need, mis vastavad organismi vajadustele.Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.