Facebook Pixel

Kuidas valida lastele vitamiine

Kuidas valida lastele vitamiine

Me kõik teame, et parim viis keha vitamiinidega küllastamiseks on looduslikud tooted. Kuid mitte igal aastaajal ja mitte alati toiduga, saame vajaliku koguse vajalikke vitamiine. On teada, et toitainete puudus nii täiskasvanul kui ka lapsel võib põhjustada erinevaid organismi häireid ja haigusi.

 

Ja siin seisab vanemate ees oluline ülesanne: saada vanust üldised tugevdavad vitamiinikompleksid või vitamiinid, mis on suunatud teatud haiguste vastu võitlemisele.

Rahhiidi ennetamine

Rahhiidi ennetava meetmena ja selle raviks vitamiin D. Arstid on tõestanud, et D-vitamiini õigeaegne kasutamine kõrvaldab haiguse 100% juhtudest. Kaltsiferool (D-vitamiin) on lapsele vajalik luu- ja lihaskoe, aga ka närvi- ja immuunsüsteemi täielikuks arenguks. Ilma D-vitamiinita imenduvad halvasti kaltsium ja fosfor, mis vastutavad ka lapse kasvu ja kogu organismi täisväärtusliku toimimise eest.

Immuunsuse tugi

Vitamiinide ja mineraalide kompleksid on vajalikud keha kaitsmiseks. beebi keha külmetushaiguste ja viirushaiguste perioodil. Laste immuunsüsteemi on vaja säilitada kogu haiguse vältel ja mõne aja pärast.

Askorbiinhape, E-vitamiin, seleen, jood ja tsink vastutavad teie lapse immuunsuse eest need aitavad organismil viirusnakkustele vastu seista, luues neile barjääri.

Visuaalsete funktsioonide toetamine ja taastamine

Kaasaegsed tehnoloogiad ei seisa paigal  igal teisel lapsel on telefon, arvuti ja nad mitte ainult ei mängi nendega, vaid saavad lugeda ka erinevaid õpikuid. Seetõttu on silmad väga pinges ja nägemine võib peagi halveneda. Lapse haprate silmade kaitsmiseks on olemas erinevad -konfet.html' target='_blank'>vitamiini-mineraalide kompleksid. Vitamiinid A, C, E, B2 , D ja foolhape saavad selle ülesande ja Omega-3-ga suurepäraselt hakkama.

Üldine toonik

Laste õigeks arenguks ja kasvuks on organismid vajalikud vitamiini-mineraalide kompleksid. Tänu neile saate tagada ühtse lapse keha toitainetega varustamine aastaringselt. Sellised kompleksid sobivad nii tervetele lastele kui ka haigusest taastujatele.  

Hammaste ja luude tugevdamine

Paljud vanemad seisavad selle probleemiga silmitsi laste luustiku ebaühtlane moodustumine. Kasvav keha vajab luude ja hammaste täiustatud toitumist kaltsium, fosfor ja D-vitamiin.

Tervisliku mikrofloora moodustumine span>

Soolestiku mikrofloora parandamiseks vajab lapse organism probiootikume (inuliin, fruktooligosahhariid), need aitavad parandada toidu imendumist maos. Selle tulemusena normaliseerib kokkupuude nende elementidega seedimist ja suurendab söögiisu.

Närvisüsteemi tugevdamine ja mälu parandamine

Töökoormus koolis, lisaringid see kõik nõuab lapselt suurt tähelepanu kontsentratsiooni ja paneb keha sageli stressi. Selle tulemusena võib teie lapse mälu halveneda, jõudlus väheneb, ilmnevad peavalud, agressiivsus ja depressioon.

Nende sümptomite vältimiseks on spetsiaalselt loodud vitamiini-mineraalide kompleksid. Need sisaldavad vajalikus koguses B-vitamiine, mis on närvisüsteemile asendamatud. Samuti sisaldab nende vitamiinide kompleks askorbiinhapet, E-, A- ja D-vitamiini, tsinki, joodi ja kaltsiumi.

Sama oluline on valida vitamiinid vastavalt lapse vanusele. Seetõttu tasub läbida eelkonsultatsioon oma lastearstiga, kes teeb täpselt kindlaks, millistest toitainetest beebi organismis ei piisa. Olge koos Biotusega terve teie ja teie lapsed!

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.