Facebook Pixel

Kuidas taastada naha enda kollageen?

Kuidas taastada naha enda kollageen?

Kollageeni kosmetoloogias kasutatakse tehnoloogiliselt või see stimuleerib oma valgu sünteesi organismis.

Oma kollageeni taastamiseks organismis on vaja stimuleerida neokollageneesi. Kasutatakse järgmisi tehnikaid:

  • riistvaratehnikad
  • hüaluroonhappe süstid
  • mükonideerimisprotseduuri
  • valguga toidulisandite manustamine sisu
  • taimsete hormoonpreparaatide võtmine

Kosmetoloogias kasutatakse kollageeni välispidiseks kasutamiseks kreemide, geelide ja maskide näol. Süstekohatäidistena – kasutatakse kontuurplastides. Biolisandites kapslites, pulbrites, tablettides.

Õige toitumine, negatiivsete tegurite välistamine, kosmetoloogia uusimate meetodite kasutamine – kõik see aitab säilitada ilu ka vanemas eas.

Biotuse veebipood pakub kaasaegset ja kvaliteetset kollageenipreparaadid  madalaimate hindadega. Nõu saamiseks võtke ühendust meie töötajatega ja nad aitavad teil valida kõige tõhusama kompleksi vastavalt teie vajadustele.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.