Facebook Pixel

Kuidas parandada mälu ja aktiveerida pikaajalist mälu?

Kuidas parandada mälu ja aktiveerida pikaajalist mälu?

Inimese aju on üks ainulaadsemaid organeid. Üks selle omadusi on – mälu.
Kas olete mõelnud, et hakkasite teavet aeglasemalt meelde jätma? Kas teie elu sündmuste kronoloogiat on raske meeles pidada? Kas teil on vaja valmistuda katseteks või muudeks katseteks ja pole edusse usku? Teeme ettepaneku analüüsida mälu kvaliteeti mõjutavaid tegureid.
Rohkem liikumist.
Tee sporti, tantsi, seksi – parandage vereringet ja mälu tänab teid.
- Pingutage ja treenige mälu.
Proovige läbi ilma märkmikuta, jätke meelde vajalikud telefoninumbrid, alustage mis tahes võõrkeele õppimist.
- Unustage ranged dieedid .
Sa ei kaota mitte ainult kaalu, vaid ka mälu. Valgu ja tasakaalustatud toitumise puudumine toob kaasa mälu nõrgenemise ja "aeglase mõtlemise".
Just B-vitamiinid vastutavad mälu ja mõtteprotsesside tervise eest. Nad kaitsevad aju vananemise ja varajase vananemise eest.
Sellesse rühma kuuluvad B1 (tiamiin), B2 (riboflaviin), B3 (nikotiinhape), B5 (kaltsiumpantotenaat), B6 (püridoksiin), B9 (foolhape), B12 (tsüanokobalamiin).
C-vitamiin (askorbiinhape), D-, E-, P-vitamiin

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.