Facebook Pixel

Kuidas oma keha jõuludeks ette valmistada

Kuidas oma keha jõuludeks ette valmistada

Ukraina aastavahetuse lauad jäävad alati meelde roogade rohkuse poolest, mida me tavaliselt aastaringselt sellises koguses süüa ei luba . Selline gastronoomiline roogade palett viib mõnikord ülesöömiseni, kuid seda saab alati parandada, järgides mõnda nõuannet.

Me teame, kui väga soovite välja näha. suurepärane uuel aastal, kuid enne aastavahetust ärge pidage dieeti. Paastupäevi on kõige parem teha pärast tähistamist.

Ja seda kõike seetõttu, et madala energiasisaldusega toitumine ei anna meie kehale kõiki toitaineid, mida ta nii väga vajab. Mis võib põhjustada seedehäireid. Aga kui see juhtus teiega, siis pidusöögi ajal jooge seedeensüümi preparaat, mis hõlbustab maksa ja kõhunäärme tööd.

 

Ärge oodake terve päeva, kuni kell hakkab lööma, et hästi süüa, ärge unustage päeva jooksul süüa ja ärge unustage ka to drink.

 

Klaas sädelevat vein, kellamängud, kallid soovid &mdash ; Need on kõik uue aasta traditsioonid. Lisaks toidule on meie laudadel tavaliselt ka alkohol ja me ei ütle, et ära joo. Peamine — ärge unustage meedet, kuid kui te ei talu alkohoolseid jooke, siis on parem sellele kiusatusele vastu seista. Ja ärge unustage enne ja pärast pidu juua palju vedelikku — see aitab vähendada alkoholi mõju organismile.

Paljud inimesed on harjunud koos gaseeritud jookidega alkoholi jooma, kuid seal sisalduv süsihappegaas kiirendab alkoholi imendumine verre. Ja nagu te juba teate, soovitavad eksperdid süüa alkoholi, nii ei imendu jook makku nii kiiresti. Ja selleks, et tähistamise ajal maksa koormust vähendada, on vaja seda toetada toitainetega, samuti soodustada võõrutusprotsessi maksavitamiinid.

  ;

Kui te ikka ei mõista, kuidas teie keha alkoholile reageerib, siis pöörake tähelepanu esimese joogiklaasi juurde. Kas näole, kaelale või rinnale on tekkinud punakad laigud, nn alkoholipõsepuna? See viitab sellele, et teie kehas puuduvad ensüümid, mis alkoholi lagundavad. Niisiis, te pole immuunne sellise teguri nagu pohmell eest. Ja peate oma ainevahetust parandama ravimitega, mis aitavad puhastage keha pärast valjuid pidusööke.

 

Me teame hästi, et probleemi on lihtsam ennetada kui ravida. Seetõttu soovitame lisaks mõnele ülalkirjeldatud näpunäidetele pöörata tähelepanu hepatoprotektoritele — Need on vahendid, mis aitavad kaitsta maksa ja seedetrakti. Eelistage mitte meditsiinilist koostist, vaid lihtsaid vitamiine, mis küllastavad teie keha toitainetega.

 

Soovime teile tervislikke pühi! span>


Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.