Facebook Pixel

Kuidas vitamiinid juustele mõjuvad?

Kuidas vitamiinid juustele mõjuvad?

Juuksed – hoolduse, toitumise, elustiili tulemus. Kui šampoonid ja õrn stiil ei päästa teid probleemidest, kasutage vitamiine. Tuhmed ja rabedad, intensiivselt langevad juuksed on märk toitainete puudusest.
Juuksed vajavad vitamiine B2, B3, B5, B6, N, A, E, F ja foolhape. Nad parandavad verevoolu, pakuvad juuksefolliikulite toitumist. Vereringega varustatakse juukseid hapniku ja muude ainetega – ehitusmaterjalid uute rakkude tootmiseks. Vitamiinid muudavad kapillaaride seinad tugevaks, mis aitab kaasa ka peanaha varustamisele mikroelementidega.
Paljud harrastavad tervislikke vitaminiseeritud juuksemaske, mis võimaldavad saavutada teatud tulemusi, kuid vitamiinide kasutamine annab tugevama efekti. .
Orgaanilised kompleksid on juustele välja töötatud Ameerika apteekrite vitamiinide poolt. Nad aitavad kaasa kudede taastamisele, takistavad juuste väljalangemist, muudavad need paksemaks, aitavad kuivuse, rabeduse, sektsiooni korral. Kasutage kvaliteetseid tooteid. Neid müüakse siin. Teie mugavuse huvides on ravimid sorteeritud sümptomite, kaubamärkide ja hindade järgi.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.