Facebook Pixel

Tõhusad viisid gripi vastu võitlemiseks

Tõhusad viisid gripi vastu võitlemiseks

KUIDAS VÄLTIDA GRIPI?
Kui alustate täna, saate gripi vältimiseks palju ära teha. Kuidas end gripi eest kaitsta? Kõige tõhusam gripi retsept on iga-aastane vaktsineerimine ja immuunsuse tugevdamine. Kuidas vältida grippi loomulikul teel ja end ravimitega toetades. Mida teha gripi ja külmetuse vältimiseks. Gripp võib lämmatada pungas. Isegi kui unustate end gripivaktsiini teha, on teie kehal kõik vajalik gripi vältimiseks. Esiteks immuunsüsteem. Just tema vastutab keha kaitsmise eest viiruste ja bakterite eest. Gripi eest kaitsmiseks hoolitsege oma immuunsüsteemi eest. Kuidas grippi vältida – tõsta immuunsust.
Immuunsüsteemil on armee spetsialiseerunud rakud mikroobide otsimiseks ja nende vastu võitlemiseks. Need on leukotsüüdid (valged verelibled), mida toodetakse harknääres, põrnas, lümfisõlmedes, mandlites, sooltes ja luuüdis. Nad ei ela kuigi kaua, mõni ainult 36 tundi, aga nende asemele tekivad kohe uued. Kuid selleks, et see oleks suur armee, tõhus ja tõhus, tuleb seda taastumisprotsessi toetada. Kuidas? Esiteks mõjutab seda elustiil. Immuunsust kohe parandada ei saa – see on aeganõudev protsess, seega alusta tööd piisavalt varakult. Ja hea vastupidavus aitab teil end gripi eest kaitsta.
Kuidas vältida grippi – panustage heale toitumisele
Hea toitumine on selline, mis annab kõik toitained ja ained, mis mõjutavad immuunsuse teket. Nende hulka kuuluvad vitamiinid – C, B-rühmad, D ja beetakaroteen, samuti tsink, raud, vask. Nad stimuleerivad valgete vereliblede kasvu ja suurendavad vastupanuvõimet infektsioonidele. Leiad neid puu- ja köögiviljadest, kalast, tailihast, leivast. Varusta endale vähemalt kord päevas osa probiootikume ehk baktereid, mis aktiveerivad immuunsüsteemi, parandavad vitamiinide ja mineraalainete omastamist. Nende allikaks on fermenteeritud piimatooted (jogurt, keefir), hapukurk ja kapsas. Selline toitumine ei aita mitte ainult end gripi eest kaitsta, vaid ka talvel üldse haigeks jääda.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.