Facebook Pixel

iHerb: Ameerika vitamiinid on lähemal ja soodsamad

iHerb: Ameerika vitamiinid on lähemal ja soodsamad

Looduslikud toidulisandid on tervisliku eluviisi tunnus. Vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid aitavad ju säilitada head tervist, pikendavad noorust ja aktiivsust ning võivad ennetada ka ohtlikke haigusi. Ameerika toidulisandid hõivavad toidulisandite turul peamise koha. Toorainete kvaliteet, looduslik koostis, kaasaegsed tehnoloogiad muudavad need maailmas populaarseimaks. Täna räägime teile, miks Ameerika vitamiinid on muutunud Ukrainas lähedasemaks ja kättesaadavamaks. Toome ka mõned argumendid selle kasuks, miks on palju tulusam neid tellida Biotuse veebisaidilt, mitte aga sensatsioonilisest iHerbist.

iHerb: tuntud raskused

Meie riigis pole peaaegu kedagi, kes poleks kuulnudki Eicherbist, kust saab osta toidulisandeid, vitamiinide ja mineraalide komplekse, supertoite , sporditoitumine, kosmeetika jne d. Ameerika ettevõte iHerb on turul olnud alates 1996. aastast. See tegutseb mitme turustuskeskuse kaudu USA-s ja Aasias. Ettevõte on võitnud miljonite inimeste usalduse üle maailma. Erinevatest riikidest pärit kliendid seisavad aga sageli silmitsi selliste raskustega: pikk tellimuse ootamine, aga ka kaupade ülehinnatud hind koos maksudega.

Iherb pakub rohkem kui 30 000 looduslikku toodet Ameerika originaalbrändidelt, kuid säästa raha tooteid ostes ei õnnestu tõenäoliselt.

Vaatame, miks?

 1. Peamine probleem Potentsiaalsete iHerbi klientide kõige levinum probleem on maksud ja tollitasud. Kui ostate kaupa kuni 100 euro väärtuses, siis te ei maksa tollimaksu, vaid ainult transpordi summa. Kui ostude summa ületab 100 eurot, siis tuleb tasuda 20% käibemaksu summalt, mille võrra ületasid 100 eurot.

 1. Ukraina tollieeskirjade tõttu ei tohi 1 tellimuse summa ületada ₴2 462,35. See tähendab, et iHerb piirab tellimuste maksimaalset kogust. Hea näide:

 1. iHerbi veebilehel ostes tasute kohe kauba eest, märkides oma pangakaardi andmed.

 2. Samal ajal puudub teil võimalus vene ja ukraina keeles konsulteerida teid huvitavate toodete osas. iHerbi veebisaidil saab seda teha eranditult inglise keeles, mis pole meie riigi elanikele alati mugav.

 3. Ootate oma tellimust juba pikka aega! Kauba vedamiseks Ukrainasse kulub ju umbes 15-20 päeva. Kuid siin on nüansse: kõik sõltub sellest, millist teenust eelistate. Kui me räägime Nova Poshtast ja Boxberryst, siis ooteaeg on umbes 14 päeva. Kui valite rahvusvahelise kiirpostifirma DHL, siis iHerbist saab paki kätte 5-8 tööpäevaga. Kuid kiire kohaletoimetamise hind on oluliselt kõrgem. Kui Nova Poshta transport maksab teile alates 100 UAH, peate DHL-i kiirtarne eest maksma 400 UAH.

Esitage tellimus Biotuse veebisaidil: olulised eelised

Biotus esindab ka maailmakuulsate kaubamärkide originaaltooteid -toidulisandid, supertoidud, sporditoitumine, vitamiinide ja mineraalide kompleksid, kosmeetika, jne.

Ettevõte on selliste suurte tootjate ametlik edasimüüja Ukrainas: Now Foods, Jarrow Formulas, Doctor's Best, Twinlab, Rainbow Light, Neocell, Nature's Way, Life Extension, Carlson Labs, Healthy Origins , Source Naturals, Planetary Herbals, Thorne Research, MRI, Natrol, ChildLife, Allergy Research Group, Fairhaven Health, Nature's Plus, New Chapter, MegaFood, Bluebonnet Nutrition, Solaray, Thompson, Puritan's Pride.

Biotuse veebisaidilt tellimise eelised

Biotus pakub Ameerika Anskie toidulisandid parimate hindadega. Erinevalt iHerbist saab siit kaupa tellida mis tahes summa eest. Samas ei maksa te üle kallite saatmis- ja tollitasude eest. Vaatame lähemalt, miks on soodsam tooteid Biotuse kodulehelt tellida:

 1. Erinevalt iHerbist ei maksa te täiendavat tollimaksu ja saate tellida tooteid hinnaga mis tahes summa.

 2. Säästate aega! Biotusel on ju kõik positsioonid laos olemas, mis tähendab, et tellimust ei pea ootama kauem kui 1-2 päeva. Pakume järgmisi tarneviise:

 • Ise kohaletoimetamine Kiievis

 • Kiievis kuller ;

 • p>

 • Kiievis kulleriga kohaletoimetamisel on hind 50 UAH. Tasumine toimub tellimuse kättesaamise ajal.

 • Alates 1000 UAH tellimisel on saatmine Kiievis ja Ukrainas Nova Poshta filiaalini tasuta.

 • Tarnime kaupu SRÜ riikidesse

 1. Enne tellimuse esitamist on teil võimalus saada professionaalset nõu mis tahes toote kohta meie farmaatsiaharidusega juhtidelt, mida iHerb ei tee.

 2. Kuna Biotus on paljude maailmakuulsate kaubamärkide ametlik edasimüüja, pakub ettevõte suurepärast allahindlusi oma toodetele.

Head lugejad, nagu näete, on tuntud kaubamärkide toidulisandid Ukrainas muutunud kättesaadavamaks. Võrreldes Biotuse ja Iherbi ostu- ja tarnetingimusi, näete selgelt, kui palju aega ja raha on võimalik kokku hoida. Soovime teadlikku ostlemist!

Sisu
 • iHerb: tuntud raskused
 • Vaatame, miks?
 • Esitage tellimus Biotuse veebisaidil: olulised eelised
 • Biotuse veebisaidilt tellimise eelised
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.