Facebook Pixel

Terve keha – terved küüned, nahk ja juuksed

Terve keha – terved küüned, nahk ja juuksed

Sügisperioodil kannatavad meie nahk, juuksed ja küüned sageli rabeduse ja kuivuse all. Seetõttu vajavad nad ju täiendavat hoolt, kuid iga inimese kehaosa, juuste, küünte ja naha jaoks eraldi toodete ostmine on kulukas, näete.

Oma organismi on vaja tugevdada ka seestpoolt, kuna toiduga saame kätte mõned vitamiinid, mis sisaldavad kasulikke aineid, mis tugevdavad meie organismi, eriti juuksed, nahk ja küüned.

Mõnikord kasutame kosmeetikat, kanname toitvaid maske, kasutame küünte ja juuste tugevdamiseks niisutajat ja õlisid.

Lisaks on olemas kosmeetilised protseduurid küünte ja juuste tugevdamiseks ning erihooldus keha- ja näonaha eest. Mesoteraapia, karboksüteraapia, lamineerimine, keha- ja näokoorimine, küünte tugevdamine vahaga. Kuid iga protseduur tuleb toime ainult ühe probleemse piirkonnaga.

Seetõttu tulid eksperdid välja vitamiinikompleksid Nahk, Küüned & Juuksed, mis tugevdavad samaaegselt nahka, küüsi ja juukseid. See valem sisaldab kõiki vajalikke vitamiine ja mineraalaineid, mis on suunatud kollageeni tootmisele, mis aitab nahal ja juustel olla külmal aastaajal terve, sile ja tugev.

Sellised vitamiinid on universaalsed kõigile, kuna kõik inimesed, eriti tüdrukud, seisavad silmitsi juuste väljalangemise, rabedate küünte ja kuiva naha probleemiga.

Tavaliselt sisaldavad sellised kompleksid:

  • E-vitamiin- antioksüdant, mis aeglustab vananemisprotsesse ja on vähi profülaktika.

  • C-vitamiin- ravib haavu, kahjustusi, tugevdab immuunsüsteemi , reguleerib melaniini teket ja liigset.

  • A-vitamiin- niisutab nahka, annab loomuliku värvi, kiirendab kasvu.

  • B-rühma vitamiinid- ennetab juuste väljalangemist, normaliseerib närvisüsteemi ja parandab reproduktiivsüsteemi seisundit.

  • D-vitamiin – tugevdab luid, hambaid, vastutab küünte ja juuste tervise eest.

  • Vitamiin H- hädavajalik limaskestade tervislikuks seisundiks ning nahale terve värvi ja välimuse andmiseks.

 

Juuste, naha ja küünte tervisevalemid:

B3 + B5 = siledad juuksed

A + E = selge nahk

B1 + C = tugevad küüned

Nahk omandab kollageeni tõttu terve välimuse, kaltsium tugevdab küüsi ja E-vitamiin eemaldab haprad juuksed. neid aineid võib leida komplekstoodetest. Need ei ole mõeldud ainult naha, küünte ja küünte seisundi parandamiseks; Juuksed, aga ka tugevdavad inimese immuunsüsteemi, kaitstes kahjulike teguritega kokkupuutumise ja viirustega nakatumise eest.>Vitamiinide kasutamine terve naha ja juuste jaoks on suurepärased ja tõhusad hooldustooted, kuna sisaldavad tohutul hulgal toitaineid. Lisaks vitamiinikompleksidele peaksime saama piisavalt vitamiine toidust, ideaalis peaks see olema peamine toitainete allikas.

Lisaks vitamiinipreparaatidele on köögiviljadel, puuviljadel, vürtsidel ja õlidel põhinevad maskid kasulikuks meetodiks juuste, küünte tugevdamiseks ja niisutamiseks ja nahk. Selliste maskide eeliseks on see, et enamik tooteid on saadaval igal ajal aastas ja nüüd saab neid regulaarselt kasutada.

Varustage oma keha vajalike vitamiinidega ja varsti tänab see teid särava naha, tugevate küünte ja pikkade siledate juustega.

Artikli kirjutas Biotuse töötaja

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.