Facebook Pixel

Goji. Mahl, ekstrakt, marjad dieedi ja raseduse ajal

Goji. Mahl, ekstrakt, marjad dieedi ja raseduse ajal

Goji marjad – tegemist on loodusliku mahetootega, mida toitumisspetsialistid soovitavad nii seedesüsteemi ergutamiseks kui ka ainevahetusprotsesside parandamiseks. Toidulisand mõjub positiivselt nägemisele ja naha seisundile, tugevdab immuunsüsteemi ja südamelihaseid, leevendab aneemiat, tervendab maksa ja neere. Teine oluline funktsioon – goji marjad vähendavad söögiisu ja pikendavad täiskõhutunnet, mis on dieedi puhul asendamatu omadus, eks?

Pool tundi enne sööki on vaja võtta kuivi, kuivatatud või aurutatud marju.

Mugavamad &ndash-vormingud ; See on marjade mahl ja ekstrakt. Sellisel kujul saab toidulisandit kaasa võtta reisile, tööle (et mitte jääda kohtumistest ilma) jne.

Goji marju võib ja isegi tuleb raseduse ajal võtta, nad ei võta ainult toetavad ja taastavad mitmeid funktsioone lapseootel ema kehas (kelle abi ei tee üldse haiget), kuid lisavad ka toitaineid, mida laps saab. See toidulisand on ohutu ka rinnaga toitmise ajal.

Nüüd on nii meestel kui naistel kaal langemas, paljud seisavad silmitsi tõsiasjaga, et see protsess on pikk, tüütu ja kehale kurnav.  Kuid see kehtib ainult siis, kui te ei aita end spetsiaalsete professionaalsete toidulisanditega.  Kaotada kaalu õigesti ja lihtsalt, täiendades oma dieeti ökoloogiliste ja looduslike kaalulangetavate toodetega .

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.