Facebook Pixel

Glutatioon ja selle puudumine organismis

Glutatioon ja selle puudumine organismis

Kaasaegne maailm avaldab inimkehale tugevat negatiivset mõju. Kahjulike tegurite arv suureneb nii kiiresti, et inimkehal pole lihtsalt aega kohaneda ja kaitsemehhanisme välja töötada. Ta vajab abi!

Glutatioon – see on antioksüdant, mis aitab toime tulla paljude kahjulike mõjudega. Piisav kogus seda ainet organismis aitab võidelda kiire vananemise vastu, vähendab riski haigestuda vähki, südame-veresoonkonnahaigustesse ja seda veel mitte glutatiooni abiga, ravimit kasutatakse ka nende haiguste ravis. p>

Millistel juhtudel on soovitatav ravimit võtta? Kroonilise väsimussündroom, neeru- ja maksahaigused, mitmesugused autoimmuunhaigused, astma, artriit.

Glutatiooni taseme langus organismis viib toksiinide kogunemiseni, mis omakorda alandab toksiinide taset veelgi. aine. Toiduga seda antioksüdanti kätte saada on võimatu, meie keha peab seda ainet ise tootma. Spetsiaalsete ravimite võtmine võib aidata.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.