Facebook Pixel

Kust leida resveratrooli?

Kust leida resveratrooli?

Resveratrool – see on loomulik kaitse seennakkuste ja parasiitide, aga ka onkoloogiliste ja südame-veresoonkonna haiguste vastu (tänapäeval on selle kohta palju tõendeid). Huvi selle aine vastu kasvab iga aastaga, sest üha rohkem uuringuid kinnitab selle tõhusust võitluses paljude haigustega.

Resveratooli sisaldavad toidud: punane vein (peamiselt Cabernet' vein), valge vein (väikestes kogustes). ), maapähklid, kakaooad, ploomid, tomatid, paprika, pähklid, mustikad. Kahjuks ei ole võimalik saada ravitoimeks vajalikku ainekogust. Kui elate kõrgendatud radioaktiivse tasemega piirkonnas või kui teil on eelsoodumus südame-veresoonkonna haigustele, peaksite alustama spetsiaalsete ravimite võtmist. Meie konsultandid aitavad teil valida sobivaima kompleksi.

Biotuse kataloogist leiate juhtivate tootjate resveratrooli preparaadid . Aitame leida parima, et saaksid püsida võimalikult kaua terve, ilus ja noor!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.