Facebook Pixel

Mida teha, kui lapsel pole isu?

Mida teha, kui lapsel pole isu?

On üsna tavaline, et vanemad hindavad lapse isu oma kogemuste põhjal ja see on eksiarvamus. Söömissoov on individuaalne, nii et te ei tohiks võrduda teiste laste isuga.

 

Lapse kehv toitumine on sageli halva isu peamiseks põhjuseks. Sage näksimine toidukordade vahel vähendab söögiisu. Ja eriti valed snäkid: rullid, maiustused, küpsised, mis lapse söögiisu täielikult peletavad. Kuidas valida õiget suupistet, kirjutasime juba eelmises materjalis.

Söögiisu suurendavad vitamiinid

Vitamiinid on head abilised võitluses kehva söögiisuga. Kui märkate, et toidust keeldumise põhjus peitub hüpovitaminoosis, siis on põhiülesanne vitamiinide lisamine dieedile. Toitainete (normaalseks eluks vajalike bioloogiliste elementide) puuduse kõrvaldamine vitamiinidega parandab otseselt söögiisu.

Samuti võib söömisest keeldumise põhjuseks olla teie lapse madal vitamiinide ja mineraalainete sisaldus keha. Selle põhjuseks on ebapiisav toitainete kogus teie lapse toidus.

Kuidas valida õiget vitamiinikompleksi?

 

Vitamiiniturg on mitmekesine ja paljud seisavad silmitsi valiku väljakutsega. Beebi huvides tasub valida tooted, mis vastavad kõikidele kvaliteedistandarditele ning sisaldavad kõiki lastele vajalikke makro- ja mikroelemente.

Peaaegu 80% lastest ei saa soovitatud koguses toitainerikkaid puu- ja köögivilju. See omakorda ei väljendu mitte ainult kehvas isus, vaid ka suurenenud väsimuses, ärrituvuses, tähelepanu vähenemises ja unehäiretes – hüpovitaminoosi (vitamiinipuuduse) peamistes sümptomites.

 

Oma beebi söögiisu toetamiseks pöörake tähelepanu vitamiinid A, C, B1, PP - need aitavad vältida lapse huvi kadumist toidu vastu. Ja vaadake ka raua taset kehas. Täiendav mikroelementide tarbimine vitamiinide osana toob kaasa söögiisu paranemise ja söödud toidukoguste suurenemise.

Järgmine mängib olulist rolli laste söögiisu stimuleerimine:

  • vitamiinitaoline aminohape l-karnitiin.

  • Tsink . Oluline süsivesikute ainevahetuse ja organismi kaitsevõime tugevdamise jaoks.

  • Magneesium. See mõjutab suhkrutaset ja glükoosi ainevahetust.

  • Raud. See on vereloome jaoks asendamatu.

  • Oligofruktoos. See kuulub prebiootikumide hulka, kuna parandab mikroobse floora kasvu soolestikus, mõjutades kohalikku immuunsust ja seedimist.

Valik õiged vitamiinid laps, peaksite pöörama tähelepanu järgmistele punktidele:

  1. Tootja. Lastele vitamiine valides pöörake tähelepanu sellele, kes on tootja ja kas teda saab usaldada.

  2. Kompositsioon. Oluline on jälgida, et preparaat sisaldaks kõiki peamisi söögiisu mõjutavaid vitamiine.

  3. Aegumiskuupäev. Me kõik teame, et aegunud ravimid on väga ohtlikud nii lastele kui ka täiskasvanutele.

 

 

 

 

 

 

Sisu
  • Kuidas valida õiget vitamiinikompleksi?
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.