Facebook Pixel

Mustikad silmadele. Parandame nägemist.

Mustikad silmadele. Parandame nägemist.

On tore, kui ravim pole mitte ainult väga tõhus, vaid ka maitsev. Mustikate kasulikkusest nägemisele räägitakse nüüd sõna otseses mõttes kõikjal. Selleks, et mustikad aitaksid nägemist parandada, ei piisa kahjuks sellest, kui paar korda hooajal klaasi (või isegi ämbri) ära süüa. Seal on rangelt soovitatav annus – 50 mg päevas 4-7 nädala jooksul. Te ei tohiks seda annust ületada ja selline pikaajaline kasutamine on tingitud imemarja kumulatiivsest toimest.

Niisiis, kui palju ja milliseid mustikaid peaksite päevas sööma või jooma, et paraneda. teie nägemine 4-7 nädala pärast?

Värsked marjad: 3 supilusikatäit päevas

Kuivatatud: leotage 1 spl kuivatatud marju üleöö klaasis kuumas vees ja sööge hommikul tühi kõht.

Mahl (vähemalt 30% kontsentraat): 0,5 – 1 klaas päevas.

Värskete marjade hooaeg on üsna lühike, kui kuivatatud mustikate või mahlaga variant sulle mingil põhjusel ei sobi, siis sinu valik – vitamiinid.

Kaasaegsed teadlased on juba pikka aega kasutanud mustikaid vitamiinides ja erinevaid preparaate , mida saab osta igal aastaajal ja võtta vastavalt arsti soovitusele. Mugav ja kõigile kättesaadav!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.