Facebook Pixel

Mille poolest erinevad meeste vitamiinid naiste omadest?

Mille poolest erinevad meeste vitamiinid naiste omadest?

Erinevus meeste ja naiste vahel on väga suur ja väljendub sõna otseses mõttes kõiges. Nii et kui me oleme nii erinevad, kas see tähendab, et me ei saa võtta samu vitamiinikomplekse?

Põhimõtteliselt võib öelda, et mehed ja naised vajavad samu vitamiine ja mikroelemente, erinevus seisneb annustes ja manustamise sagedus.

p>

Mehed vajavad vähem rauda kui naised ja normi ületamine on üsna ohtlik. Kuid tugev pool vajab boori rohkem, kuna see element suudab vähendada eesnäärmevähi riski (väga tõsine näitaja -peaaegu 65%). Boor parandab ka mälu ja keskendumisvõimet. Teine oluline element meeste jaoks – tsink, see normaliseerib eesnäärme tööd. Need elemendid on kasulikud ka naiste tervisele, nad vajavad vaid väga väikest kontsentratsiooni organismis.

Arvatakse, et meeste jaoks on kõige olulisemad vitamiinid B, A, C, E + lipoehape, vitamiin N ja biotiin (H-vitamiin).

Kui sageli peate meestele mõeldud vitamiine võtma ja ka seda, milliseid vitamiine või komplekse see peaks sisaldama, uurige oma arstilt testide ja teie hetkeseisundi põhjal.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.