Facebook Pixel

Blogija ja telesaatejuht Diana Gloucester: "Just spirulina aitab mul immuunsust säilitada – kui tunnen, et jään haigeks"

Blogija ja telesaatejuht Diana Gloucester: "Just spirulina aitab mul immuunsust säilitada – kui tunnen, et jään haigeks"

Teil on oma pood, olete blogija, näitleja. Kuidas sa kõike teed? Kuidas te oma perfektsionismi arvestades nii paljude projektidega žongleerite?

Tundub, et saan kõigega hakkama. mul on "kõik" – see on palju enamat, kui see, mida ma veel suudan teha.  Peamine elu häkkimine – see on prioriteedi seadmine ja mõistmine, et kahjuks ei saa ilma ohvriteta.

Iga päev ohverdan midagi – tervisest pere, sugulastega suhtlemiseni. Kuid ma saavutan endale seatud eesmärgid.

Kuidas teie päev tavaliselt möödub?

Ärka  7 – 7.30. Ma ei maga kunagi kauem kui enne 8:30.  Kõigepealt võimlemine, mida olen juba mitu aastat harjutanud, seejärel dušš. Kontrollin Instagrami, e-kirju, vastan YouTube'i kommentaaridele – kuidas ilma selleta. Siis oleneb kõik sellest, milliste projektidega ma tegelen. Näiteks käin sarja võtetel ja siis töötoas (käin seal peaaegu iga päev). Õhtul on mul trenn ja enne seda paar kohtumist linnas. Muidugi, video filmimine – Ma postitan YouTube'i videoid pidevalt kolm korda nädalas.

Õnneks on mu ajakava vaba ja ma ei istu kella 9.00-18.00 kontoris kontrolli all olevate asutuste all.

Kas te järgite režiimi?

režiim on minu jaoks väga oluline – Üritan tõusta ja samal ajal magama minna. Tuled kustuvad, tavaliselt südaööl või üks. Kui arvate, et olete öökull – korda on väga raske muuta. Koolis olin kohutav öökull: tõusin vastumeelselt püsti, läksin hilja magama. Olin öökull, kuni tegin otsuse, et tahan olla hommikuinimene, tahan vara ärgata ja end suurepäraselt tunda. Alguses ei saanud ma magama enne kolme öösel, kuid aju hakkas tasapisi harjuma, mõistis, et aju ja füüsiline aktiivsus on raugemas. Režiim – see aitab abstraktseid ideid korrastada ja viia need konkreetse tulemuseni.

Kas sööte hommikusööki?

Jah, see on päeva kõige olulisem söögikord. Isegi kell 4 hommikul üles tõustes jõuan  kaerahelbeid teha, visata sisse kõik, mis külmikus on – marjad, banaanid, kodujuust. Hommikusöök peaks olema väga rahuldav. Kõik tõmbuvad nendest kombinatsioonidest kuuldes kripeldama, aga mulle väga meeldib.

Aga 1,5 liitrit vett päevas?

Ma joon hommikul ja treeningu ajal mitu klaasi vett. Kui istun terve päeva kodus, joon rohkem. Aga kui on selline päev nagu täna, kui ma linnas ringi jooksen, siis mul lihtsalt pole aega. Ma ei kujuta ette, kui aktiivsed tüdrukud joovad iga päev 1,5-2 liitrit vett. Näiteks on see filmimise ajal väga segav ja häiriv.

У тебя замечательная фигура, как поддерживаешь такую форму?

Esiteks tegelen spordiga. Teiseks olen ma ise väga aktiivne. Teen professionaalselt kõrgeid kontsi kolm korda nädalas. See on omamoodi tantsimine väga kõrgetel kontsadel. Ta on väga keeruline. See kestab umbes 1,5 tundi, lisaks korra nädalas treenin jõusaalis koos treeneriga.

Nimeta 5 toiduainet, mida oma külmkapist alati leiad .

Tatar, kana, hapukoor, avokaado ja piim.

Kas sellise elurütmi ja pideva "jooksu pealt" näksimise juures sööte mingeid lisavitamiine?

Kasutan spirulina. Need on kokkupressitud vetikad. See sisaldab tohutul hulgal vitamiine, aminohappeid, mineraalaineid, aga ka olulisi polüküllastumata rasvensüüme. Just spirulina aitab mul immuunsust säilitada – kui tunnen end haigena, võtan topeltannuse ja läheb paremaks.

Ilu

Nimeta kolm müüti ilu kohta, mille olete enda jaoks juba ümber lükanud.

Minu lemmikmüüt – See on midagi, mida te ei saa iga päev pesta. Kui sul on pea järgmisel päeval paks – mitte mingil juhul minu pea. See on täielik jama. Isegi kui mul olid pikad juuksed, pesin juukseid iga päev ja juuksed ei kuivanud ega kukkunud välja.

Müüt nr 2 – Kõigil blogijatel on täiuslik nahk. Ma räägin teile, kuidas seda täiuslikku nahka saavutada: minge akna juurde, võtke kaamera, asetage see enda ette ja – voila: loomulikult muutub nahk täiuslikuks.

Müüt nr 3 – saate ajakirjanduse üles pumbata nädalaga. See ei ole võimalik 7 päeva või 30 päeva jooksul. Kõik sõltub iga inimese kehaomadustest, ainevahetusest ja pidevast treeningust.

Kui teile öeldi, et lendate pikale reisile ja teil on vaja võtta ainult viis ilu - raha. Mida sa võtaksid?

Niisutav mask, teepuuõli, ripsmetušš, matistavad salvrätikud ja hambapasta.

Parim ilunõu, mida olete saanud?

Selle nõuande andis mulle lapsepõlves kosmeetik : "Tavaliste rätikutega ei saa oma nägu kuivatada. Peate kasutama ühekordseid vahendeid. Alguses ma naersin, aga kui hakkasin nõuandeid järgima, ei oodanud ma isegi sellist tulemust. Fakt on see, et mikroobid jäävad rätikule ja end nendega pühkides suurendame ainult põletikku. Sellest ajast peale ei kuivata ma kunagi oma nägu tavalise rätikuga. Mul on alati käepärast rull pabersalvrätikuid.

Sisu
  • Teil on oma pood, olete blogija, näitleja. Kuidas sa kõike teed? Kuidas te oma perfektsionismi arvestades nii paljude projektidega žongleerite?
  • Kuidas teie päev tavaliselt möödub?
  • Kas te järgite režiimi?
  • Kas sööte hommikusööki?
  • Aga 1,5 liitrit vett päevas?
  • У тебя замечательная фигура, как поддерживаешь такую форму?
  • Kas sellise elurütmi ja pideva "jooksu pealt" näksimise juures sööte mingeid lisavitamiine?
  • Ilu
  • Nimeta kolm müüti ilu kohta, mille olete enda jaoks juba ümber lükanud.
  • Parim ilunõu, mida olete saanud?
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.