Facebook Pixel

Biotiin – iluvitamiin

Biotiin – iluvitamiin

Meie välimus, naha, juuste ja küünte seisukord sõltuvad otseselt keha kui terviku seisundist ja selle küllastatusest vitamiinidega. Punetus, naha koorumine, õhukesed, rabedad juuksed ja küüned – see on hea põhjus testimiseks ja ravi alustamiseks.

Biotiin – see on vitamiin, mis kuulub rühma B. Selle puudumine mõjutab naha tervist (kuivus, põletik ja punetus), juuste väljalangemist ja hallide juuste väljanägemist. Piisav kogus biotiini organismis võib aeglustada vananemisprotsesse.

Inimese organismis toodetakse biotiini iseseisvalt, osaliselt soole kasuliku mikrofloora abil, osaliselt imendub toidust. Puudus võib tekkida soolestiku talitlushäirete, antibiootikumide või muude ravimite kasutamise tõttu või alatoitumise tõttu. Kahjuks sööb enamik meist praegu halvasti, pealegi avaldavad negatiivset mõju ka keskkond ja stress. title='Biotin'>Appi tulevad biotiinipreparaadid, mida toodavad nüüd peaaegu kõik tuntud farmaatsiatooted. ettevõtted.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.