Facebook Pixel

Biosil - ilu igas vanuses!

Biosil - ilu igas vanuses!

Iga naine hoolib oma juuste ilust. Isegi kui nooruses on juuksed paksud, läikivad ja ilusad, võivad 40. eluaastaks alata ebameeldivad muutused. Vanusega väheneb meie keha teatud ainete tootmine ja seda tuleb arvestada nii oma toitumise kujundamisel kui ka vitamiinide komplekside ja toidulisandite valikul.

Kahjuks ei suuda kõik kasulikud ained seda teha. saada eranditult toidust ja siin on abiks kosmeetilised protseduurid, samuti vitamiinikompleksid ja preparaadid.

Kollageeni positiivsest mõjust juuste, küünte, naha ja ka juuste seisundile on teada palju liigestel. Biosil – see on organismis kollageeni generaator.

Biosil tugevdab luukudet ja liigeseid (suurepärane artriidi ennetamine), tugevdab juukseid ja küüsi, muudab naha siledaks, eemaldades kortse ja parandades jumet.

Interneti-Biotuse pood pakub Osta Biosili firmast Natural Factors. Selle kaubamärgi toodetel on suurepärased tarbijahinnangud, need on läbinud kõik vajalikud kliinilised uuringud ja on ühed kõrgeima kvaliteediga maailmas.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.