Facebook Pixel

Biosil - täiendav iluallikas

Biosil - täiendav iluallikas

Iga naise jaoks on nooruse ja ilu säilitamise probleem väga terav. Muidugi mõistame kõik, et naha seisund aastatega muutub, kortsude teke on vältimatu, kuid kui on võimalus seda protsessi edasi lükata või siledamaks muuta, siis tasub seda teha.

>Teadus on hiljuti teinud selles valdkonnas lihtsalt hämmastavaid avastusi, luues ainulaadseid ravimeid, mis võivad aega peatada. Räägime biosilist.

Biosil aitab kiirendada ainevahetust rakkudes, käivitades samal ajal organismi noorendamise protsessi, tänu elastiini- ja kollageenikiudude taastumisele. Biosili tuleb võtta, kui tekivad haprad küüned, juuste väljalangemine, hallid juuksed, nägemise ja mälu nõrgenemine.

See on nooruse- ja ilupreparaat, mille töö on suunatud organismi kollageenivarude taastamisele. Biosil näitas lihtsalt hämmastavaid tulemusi kollageenisisalduse suurendamisel luudes ja nende tiheduse suurendamisel 40–65-aastastel naistel, kui organismi loomulik kollageeni tootmine on oluliselt vähenenud.

Biosil aitab siluda kortse, suurendab naha elastsust, vähendab küünte ja juuste haprust. Biosili võtmist tasub alustada esimeste naha, juuste või küünte seisundi halvenemise tunnuste ilmnemisel.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.