Facebook Pixel

Arginiin

Arginiin

Arginiin – see on seni kõige võimsam teadaolev südamehape. Arginiin võib alandada kolesteroolitaset ja kõrge kolesteroolitasemega inimestel soodustab see aine tervislikku mikrotsirkulatsiooni, mis takistab verehüüvete teket. Seega võime öelda, et arginiin kaitseb inimesi, kellel on eelsoodumus südameinfarkti ja insuldi tekkeks.

Arginiin moodustab lämmastikoksiidi, mis parandab verevoolu ja aine neid omadusi kasutatakse aktiivselt meditsiinis (ja kiirabis). abi) üle kogu maailma.

See aminohape on asendamatu ka vigastustejärgsetes taastumisprotsessides, haavade paranemisel, aga ka organismi vajalikus tugevas immuunkaitses. Arginiin – see on suurepärane "konstruktsioon" materjal, mis toetab lihaskudet ja võib muutuda ka ornitiiniks (ka aminohappeks), mis omakorda stimuleerib kasvuhormooni tootmist.

Arginiini kasulike omaduste loetelu on väga lai. On tõestatud, et see aine aeglustab kasvajate arengut, aitab suurepäraselt maksa detoksifitseerida ja kõrvaldab ka neeruhaigusi.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.