Facebook Pixel

Mis on arginiin?

Mis on arginiin?

Arginiin, üks tuntumaid aminohappeid . Just tema võtab kõige aktiivsemalt osa valkude struktuurist – mis on elu põhialused. Ühelt poolt varustab see keha lämmastikuga ja teisalt eemaldab selle ülejäägi, vabastades selle jääkvalkude lagunemissaadustest.

Teadlased on tõestanud, et lämmastikoksiid on organismi jaoks lihtsalt vajalik. meie keha elutähtis aktiivsus ja selle tootmine sõltub täielikult arginiinist. Väike tõrge kehas ja arginiinipuudus mõjutavad üldist tervist üldiselt. Lõppude lõpuks osaleb lämmastikoksiid eranditult kõigis keha ainevahetusprotsessides. Sellest sõltub hormoonide ja ensüümide tootmine, lihasmassi ja seksuaalse aktiivsuse areng, närvi- ja immuunsüsteemi tervis ning seega konkreetselt Arginiinist.

Soodustab rasvapõletust ja samal ajal suurendab lihasmassi, mille pärast sportlased ja kulturistid seda nii väga armastavad.


Arginiin tuleb meile koos toiduga. Suurem osa sellest on pähklites ja seemnetes, seda leidub ka lihas, kalas ja mereandides ning üsna vähe teraviljades ja kaunviljades. Kuid piisava koguse selle tagavad vaid tasakaalustatud toitumine ja tervislik elustiil.

Kui teie vanus on üle 40 aasta vana või teie elurütm pole kaugeltki täiuslik, peaksite kasutama arginiini kujul Toidulisandid.

 

p>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.